Share
Goto down
Admin
Poèet pøíspìvkù : 60
Zobrazit informace o autorovihttp://otherkion.forumotion.eu

Denegisin hájek

za Sun Jul 08, 2018 11:32 pm
Dříve všichni hájek znali jako les Ozvěn, jež se nesly ze sousedního Tichého lesa, ale sebestředná královna Denegis ci Palis ho nechala přejmenovat na svoji počest. Les je složen z jehličnatých stromů a nižších skalisek, od kterých se odráží ozvěna. I přes potupnou sebestřednost královny si les zachoval své kouzlo a je oblíbeným místem těch, co chtějí na chvíli upustit od věčné vody.
Poèet pøíspìvkù : 26
Zobrazit informace o autorovi

Re: Denegisin hájek

za Thu Jul 19, 2018 3:58 pm
Krátce se zasměji nad jeho reakcí týkající se IIlyrijských žen. „To máte nejspíš pravdu, ale. Spíš velitel Cyrijské hlídky si neumí srovnat mladou divoženku, která by klidně mohla být pod jeho velením.“ Ano i přes svůj věk jsem dokázala být bezstarostná, ale to se stávalo zřídka jen mimo tábor. A co víc, nebyl pro mě hrozbou jako ta vznešená víla, která se neustále nezdvořile snažila zachytit má křídla.
„A neměj obavy už jdu na území Fiplin, ale neměl by si dohlédnout na to, že skutečně překročím hranice?“ na tváři se mi zjeví vyraz zodpovědnosti, který mi před chvíli předváděl on. Ale skutečně jsem mu, již neměla co říct. Nemusel vědět, že jsem tu mimo službu nebo jsem to už pravila? Fameay! U svatého kotlíku, takto bezhlavě provokovat velitele stráží. Kde se to ve mně bralo. Dobře přiznám se všechna ta frustrace ze mě zmizela pokaždé, když jsem opustila tábor nebo, když se nacházím v přítomnosti Aimeho. Bylo to osvěžující. Jako když narazíte na oázu uprostřed nekonečné pouště.
Nakonec se po svých vracím k hranicím, stejně jako jsem sem přišla nebylo bezpečné odsud letět obzvlášť, když koruny stromu zde byli tak husté a neprostupné, že bych neměla možnost úniku a nechtěla jsem si poranit vlastní křídla. Boty se tiše boří do jemně nasáklé půdy a mechu, který byl všude kolem. Každým krokem jsem se ostražitě ohlédla a pevně sevřela křídla k tělu.
Povolení tohoto fóra: